Aktualności

24.02.2024.

Halowe Mistrzostwa Województwa 2024

W Halowych Mistrzostwach Województwa jakie odbyły się w dniu 24 lutego 2024 r. w Gdańsku, wśród trzech uczestniczących w nich klubów, Zawodnicy UKS MORŚWIN zajęli zastępujące lokaty:

• w kategorii juniorki młodszej: Adriana Adamowska – III miejsce i brązowy medal;
  • w kategorii młodziczki: Gabriela Szymańska – IV miejsce (447 pkt.), Hanna Ostrowska – V miejsce (424 pkt.), Gabriela Jurkiewicz – VII miejsce (412 pkt.), Tatsiana Kazach – VIII miejsce (403 pkt.);
  • w kategorii seniorki open: Dominika Cichorska – I miejsce i złoty medal, Natalia Maciejewska – III miejsce i brązowy medal;
  • w kategorii seniora open: Tomasz Przedwojewski – III miejsce i brązowy medal, Zenon Skrzypkowski – VII miejsce.
27.01.2024.

XX Spotkanie Łucznicze z Wilkiem 2024

W dniu 27 stycznia 2024 roku w Majdach odbyło się XX Spotkanie Łucznicze z Wilkiem rozgrywane wg IFAA. Uczestniczący w nim zawodnik UKS MORŚWIN  Ryszard Tarasiuk, w kategorii AMFU, zajął I miejsce z wynikiem 344 pkt.

20.01.2024.

Halowe Zawody Kontrolne 2024

W dniu 20 stycznia 2024 r. w Gdańsku odbyły się, zorganizowane przez MRKS, Halowe Zawody Kontrolne. Spośród trzech uczestniczących w zawodach klubów, łucznicy UKS MORŚWIN zajęli w nich następujące lokaty:

• w kategorii młodziczki: Gabriela Szymańska – I miejsce i złoty medal (513 pkt.), Hanna Ostrowska – III miejsce i brązowy medal (508 pkt.), Gabriela Jurkiewicz – IV miejsce (428 pkt.), Katia Kozel – V miejsce (399 pkt.), Tatsiana Kasach – VI miejsce (398 pkt.);
  • w kategorii młodzika: Tomasz Miłkowski – I miejsce i złoty medal (325 pkt.);
  • w kategorii juniorki młodszej: Adriana Adamowska – II miejsce i srebrny medal;
  • w kategorii seniorki open: Dominika Cichorska – II miejsce i srebrny medal, Natalia Maciejewska – III miejsce i brązowy medal;
  • w kategorii seniora open: Marek Piwoński – II miejsce i srebrny medal, Zenon Skrzypkowski – VII miejsce.
09.12.2023.

XVI Mikołajkowy Turniej Kontrolny 2023

W XVI edycji Mikołajkowego Turnieju Kontrolnego, jaką UKS MORŚWIN zorganizował dla młodzików w dniu 09 grudnia 2023 r., oprócz gospodarzy, udział wzięły dwa kluby: MRKS Gdańsk i SKS GRYF Kaliska. W świątecznej atmosferze przeprowadzono mikołajkową rywalizację w konkurencji open. W kategorii dziewcząt zawodniczki UKS MORŚWIN zajęły następujące lokaty: Gabriela Szymańska – I miejsce (520 pkt.), Hanna Ostrowska – II miejsce (500 pkt.), Tatsiana Kasach – V miejsce (412 pkt.), Gabriela Jurkiewicz – VI miejsce (384 pkt.). W kategorii chłopców zawodnik UKS MORŚWIN Tomasz Miłkowski zajął miejsce III (409 pkt.).

08.10.2023.

Puchar Jesieni 2023

W zawodach łuczniczych Puchar Jesieni, które odbyły się w dniu 08 października 2023 r. w Warszawie, UKS MORSWIN reprezentował Antoni Pusz. Ukończył je z wynikiem 318 pkt.

07.10.2023.

XIX Letnie Zawody Łucznicze 2023

W XIX edycji Letnich Zawodów Łuczniczych, jaka miała miejsce w dniu 07 października 2023 r., UKS MORŚWIN reprezentował Ryszard Tarasiuk. Zawody w kategorii AMCU ukończył z wynikiem 408 pkt. zajmując VII miejsce.

24.09.2023.

XII Memoriał Jana Konopczyńskiego 2023

W XII Memoriale Jana Konopczyńskiego, jaki miał miejsce w dniu 24 września 2023 r. w Żołędowie, uczestniczący w nim dwaj seniorzy UKS MORŚWIN zajęli: w kategorii łuku olimpijskiego – Antoni Pusz 22. miejsce (585 pkt.), w kategorii łuku bloczkowego – Ryszard Tarasiuk 11. miejsce (558 pkt.).

23.09.2023.

XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur 2023

W XIII edycji Mistrzostw Warmii i Mazur, jaka miała miejsce dnia 23 września 2023 r. w Gutkowie, reprezentant UKS MORŚWIN – Ryszard Tarasiuk w kategorii AMCU zajął V miejsce zdobywając 444pkt.

16.09.2023.

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Łucznictwie 2023

W Otwartych Mistrzostwach Gdańska w Łucznictwie, jakie miały miejsce w dniu 16 września 2023 r. na torach MRKS w Gdańsku, oprócz gospodarzy udział wzięły jeszcze dwa kluby: Gryf Kaliska i UKS MORŚWIN. Uczestniczący w mistrzostwach zawodnicy UKS MORŚWIN zajęli w nich następujące lokaty:

• w kategorii młodziczki: Gabriela Szymańska z wynikiem 590 pkt. – I miejsce i złoty medal,
  • w kategorii juniorki młodszej: Adriana Adamowska z wynikiem 387 pkt. – III miejsce i brązowy medal, Olha Burdeina z wynikiem 357 pkt. – IV miejsce,
  • w kategorii juniora młodszego: Antoni Kruszczyński z wynikiem 371 pkt. – II miejsce i srebrny medal,
  • w kategorii senior open: Antoni Pusz z wynikiem 581 pkt. – II miejsce i srebrny medal, Tomasz Przedwojewski z wynikiem 515 pkt – V miejsce, Marek Piwoński z wynikiem 505 pkt. – VI miejsce.
10.09.2023.

IV Runda IX Pucharu Ożarowianki Masters 2023

Po uczestnictwie w trzech uprzednich rundach, w IV Rundzie IX Pucharu Ożarowianki Masters, jaki miał miejsce w dniu 10 września 2023 r. w Ożarowie Mazowieckim, reprezentujący UKS MORŚWIN Antoni Pusz zajął II miejsce. W całym cyklu zawodów O Puchar Ożarowianki Masters 2023, w kategorii mężczyzn, Antoni Pusz zajął I miejsce.