W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, jakie miały miejsce dnia 05 czerwca w Dobrczu, UKS MORŚWIN reprezentowały trzy młodziczki: Tatsiana Kasach, Hanna Ostrowska i Gabriela Szymańska.  W konkurencji na 20 m Gabriela Szymańska zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal. W kategorii zespołowej zawodniczki UKS MORŚWIN zajęły II miejsce, zdobywając srebrny medal. W klasyfikacji łącznej Gabriela Szymańska zajęła IV miejsce (596 pkt.), Hanna Ostrowska zajęła V miejsce (568 pkt.), a Tatsiana Kasach zajęła miejsce XII (545 pkt.). Zespołowo klub zajął V miejsce, a województwo pomorskie, które reprezentowały trzy kluby: UKS MORŚWIN i MRKS Gdańsk i Gryf Kaliska, zajęło miejsce III. Zawodniczki UKS MORŚWIN zdobyły łącznie 10 punktów w rankingu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu.